DZIŚ MY PŁACIMY ZA DOSTAWĘ - po prostu zamów za 129 PLN, a DOSTAWĘ & PREZENT dostaniesz ZA DARMO  

Sekret koreańskiego piękna – kosmetyki z roślin z wyspy Jeju 0
Sekret koreańskiego piękna – kosmetyki z roślin z wyspy Jeju

Jeju! <3 Piękno ukryte w transparentnych opakowaniach! Sprawdź je teraz!

Sekret koreańskiego piękna – kosmetyki z roślin z wyspy Jeju

Koreanki to mistrzynie dbania o swoją urodę oraz przyrodę. Doskonale bowiem wiedzą, że jedno z drugim łączy się nierozerwalnie. Tak właśnie jest z wyspą Jeju (Czedżu). Tam tkwi sekret koreańskiego piękna – rezerwat biosfery Jeju – wygraniczony obszar chroniący cenne zasoby przyrodnicze. 

Wyspa Jeju – wulkaniczny sekret koreańskiego piękna

Jeju to wyspa wulkaniczna powstała przed milionami lat, po erupcji wulkanu Halla-san. Masyw wulkany stanowi tak naprawdę całą powierzchnię wyspy, sam wulkan natomiast objęty jest terenem Parku Narodowego Halla-san. Wyspa usytuowana jest u południowo – zachodniego wybrzeża Korei Południowej. Jej niezwykłe położenie oraz warunki geologiczne spowodowały, że na wyspie panuje klimat subtropikalny – zdecydowanie cieplejszy niż w pozostałej części Korei. Lato przynosi jej porę deszczową, natomiast zima – porę suchą. Odcięcie od lądu spowodowało natomiast, że na wyspie pojawiły się optymalne warunki do uprawy roślin oraz rośliny, które nigdzie indziej nie występują. To właśnie przyczyniło się do utworzenia tutaj rezerwatu biosfery oraz wpisaniu jej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To właśnie stamtąd pełnymi garściami czerpie Secret Nature, czyli kosmetyki znane jako sekret koreańskiego piękna.

Secret Nature – kosmetyki koreańskie wprost z natury

Secret Nature to koreańska firma powstała w 2010 roku. Jej prężnie działający instytut badawczy postanowił połączyć nowoczesną technologię, ze zdobyczami klasycznej medycyny chińskiej. Wybrali oni rośliny, uważane za sekret koreańskiego piękna oraz przebadać je w laboratorium. To właśnie w ten sposób wybrano te, których działanie potwierdzono naukowo. Następnie firma ta postarała się o możliwość uprawy i pozyskiwania roślin z naturalnych siedlisk wprost z wyspy Jeju, której wulkaniczne podłoże nadaje roślinom szczególnych właściwości. W ten oto sposób powstało pięć niezależnych linii kosmetyków Secret Nature – od kosmetyków oczyszczających z pyłem wulkanicznych, przez kosmetyki koreańskie do pielęgnacji twarzy, aż po kosmetyki kolorowe do makijażu. Jednak firma ta nie tylko czerpie z natury, ale także ją chroni. Rośliny pozyskiwane są z szacunkiem dla natury lub uprawiane na ekologicznych farmach a ich kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

10 kroków pielęgnacji koreańskiej z Secret Nature

Secret Nature, która czerpie swoje inspiracje wprost z natury i historii, stworzyła niezwykłe koreańskie kosmetyki, które odpowiadają 10 krokom pielęgnacji koreańskiej. Każdy z kosmetyków odpowiada jednemu z tych kroków. Dzięki temu można wybrać odpowiednią linię dla siebie – odmładzającą lub głęboko nawilżającą. Jedna wypełniona jest ekstraktami z roślin uprawianych w specjalnie wydzielonych rejonach wyspy, natomiast druga wyciągami z roślin zbieranych w ich naturalnych siedliskach na zboczach wulkanu. Każda z nich stanowi sekret koreańskiego piękna zamknięty dzięki XXI - wiecznej technologii w niewielkich buteleczkach.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Znamy sposób na piękną i młodą skórę!
Zatrzymaj czas i
złap 10% zniżki
na pierwsze zamówienie.

Sprawdzone sekrety pielęgnacyjne i bestsellery
specjalnie dla Ciebie. Zapisz się!

Łap
zniżkę
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl